مهاجرت به امریکا

jalal123 , June 04 2016
j
jalal123

سلام ایا برای مشاغل ای بی 3 شرط سنی ندارد ؟ من 51 سال سن دارم . چه مشاغلی در این روش داریم ؟ در کدام شهرها؟ تشکر

PariaOskoi

با سلام،
سن لازم برای تشکیل پرونده ای بی 3 بین 21 تا 55 است... ولی با توجه به اینکه شما هم اکنون 51 سال دارید و تا زمان به جواب رسیدن دو یا سه سال دیگر باقی است این احتمالا وجود دارد که افسر در زمان صدور گرین کارت این موضوع را حساس کند (چرا که به عدد 55 نزدیک میشویم) و پرونده را رد کند. در واقع اینجا ریسک وجود دارد.

در حال حاضر تنها کارفرمایی که در برنامه ای بی 3 وجود دارد کار در گلخانه و ایجاد و نگه داری فضای سبز هست. این کار در شهر میامی در ایالت فلوریدا هست.

در سابق شهرهای دیگر و کارهای دیگر از جمله کار در کارخانه بسته بندی مرغ، و فروشگاه زنجیره ای pizza hut و یا فست فود Burger King بوده است که ظرفیت تمامی آنها پرشده است و پرونده های ایشان در مراحل پایانی است.

H
Hoda

سلام عرض میکنم سرکار خانم اسکویی.روزتون بخیر باشه.من و همسرم پی ار کانادا هستیم و بدلیل بیماری مادرم این مدت نتونستیم روزهای لازم رو در پنج سال برای حفظ اقامت دادم در خاک کانادا حاضر باشیم.حالا قصد داریم که اگه بشه انشالله قبل از پایان موعد انقضای کارتمون به خاک کانادا وارد بشیم و تا دو سال خارج نشیم تا بعد کارتمون رو تمدید کنیم.بنده در سایت کنپارس خوندم که موقع ورود به خاک کانادا اگه افسر روزها رو حساب کنه و متوجه عدم حضور و پر کردن روزهای لازم بسه به ما depature order میده که باید در دادگاه حاصر شیم و ...زمانبر و مکافاتهای خودش رو داره.این قضیه بسیار نگرانم کرده.میخواستم از شما بپرسم که آیا این اتفاق departure زیاد رخ میده و یا نه .ممکنه افسر متوجه این عدم حضور نشه و ما بدون هیچ مشکلی بتونیم وارد کانادا بشیم و روزها رو پر کنیم؟ممنون میشم اگه جسارتا پاسختون رو برای بنده ایمیل هم بفرمایید.

Adsense

حساب کاربری

با حساب کاربری وارد شود

آماده اقدام هستید؟

کافیست با یکی از کارشناسان و مشاوران ما تماس بگیرید

کلیک کنید

ارتباط با ما

10265 Yonge St, Unit 100

RichmondHill, Ontario

L4C 4Y7, Canada

 001.905.370.0160

تهران - سید خندان - خ خیرمندی -پلاک 33 واحد 5 

 2287.8271

تلفن مستقیم به کانادا  
 8280.2168  از تهران
021.8280.2168   از موبایل
   
   
arshaweb.com