ویزای مولتیپل

مسعود , May 14 2016
م
مسعود

با عرض سلام
آیا با داشتن ویزای مولتیپل کانادا می توان در تمام مدت ویزا در کانادا زندگی کرد و از شرایط ضروری مثل تحصیل فرزندان یا اشتغال به کار مانند شرایط افراد با اقامت کانادا بهره جست
متشکرم

PariaOskoi

با سلام،
ویزای مولتیپل کانادا به معنی یک سره ماندن در تمام مدت ویزا نیست. وقتی بار اول با ویزا وارد میشوید افسر یک تاریخ انتهای ماندن (که معمولا شش ماهه هست) بر روی پاسپورت شما مینویسد. شما میبایست قبل از این زمان از کانادا خارج شوید ( یا برای تمدید آن اقدام کنید)
ولی میتوانید بارها و بارها (طی زمان اعتبار ویزای مولتیپل) ورود و خروج کنید و هر بار افسر مرزی کانادا یک تاریخ انتهایی (معمولا 6 ماه) برای شما تعیین کند.

فرزندان شما با ویزیتور ویزا اجازه تحصیل ندارند و این کار غیر قانونی است. با این وجود میتوانیم اول برای ایشان از مدارس/دانشگاههای کانادا پذیرش تحصیلی گرفته و وضعیت ایشان به ویزای تحصیلی تبدیل شود.

برای اشتغال به کار، انجام هرکار یا تاسیس شرکت برای کسب درآمد با ویزیتور ویزا غیر قانونی است. با وجود این اگر شرکتی کانادایی تخصص شما را نیاز داشته باشد و نتواند از افراد واجد شرایط در کانادا کسی را پیدا کند ممکن است (قطعی نیست) بتواند به شما پیشنهاد کار داده و از طریق تائیدیه وزارت کار ویزای توریستی شما را تبدیل به ویزای کار کرد. این تبدیل و تائیدیه وزارت کار پروسس پیچیده ای دارد.

م
مسعود

یا سلام و تشکر از جواب شما
از آنجا که در مورد ویزای تحصیلی فرزندان صحبت کردید آیا می توان برای دو فرزند زیر 15 سال ویزای تحصیلی گرفت و متعاقب آن برای والدین از ویزای گاردین استفاده نمود و اگر امکان پذیر است لطفا در صورت امکان براورد کلی هزینه ها را اعلام بفرمایید
با سپاس

PariaOskoi

با سلام،
برای تمامی مقاطع تحصیلی دبستان و دبیرستان امکان گرفتن پذیرش دانش آموزی هست. شرط اصلی داشتن معدل خوب است.
برای والدین میتوان تقاضای ویزای توریستی داد ولی شخصی که شهروند یا مقیم کانادا هست بایستی قیومیت فرزندان را قبول کند.
برای بررسی شرایط ایشان و هزینه ها با دفتر تهران تماس تلفنی حاصل فرمائید.

Adsense

حساب کاربری

با حساب کاربری وارد شود

آماده اقدام هستید؟

کافیست با یکی از کارشناسان و مشاوران ما تماس بگیرید

کلیک کنید

ارتباط با ما

10265 Yonge St, Unit 100

RichmondHill, Ontario

L4C 4Y7, Canada

 001.905.370.0160

تهران - سید خندان - خ خیرمندی -پلاک 33 واحد 5 

 2287.8271

تلفن مستقیم به کانادا  
 8280.2168  از تهران
021.8280.2168   از موبایل
   
   
arshaweb.com