بسته شدن دفتر ویزای کانادا در سوریه

خبر تکمیلی

آقای جیسون کنی امروز اعلام کرد، به دلیل ادامه خشونت ها در سوریه ، بخش ویزای و مهاجرت در سفارت کانادا در دمشق بسته شده و خدمات لازم از طریق کشورهای نزدیک دنبال خواهد شد.

"بدنبال این توزیع دفتر ویزای لبنان (بیروت) و اردن (امان) با ارائه خدمات کامل خواهند بود. افرادی که در این دو کشور زندگی میکنند به تمامی خدمات مهاجرت در این دو کشور دسترسی خواهند داشت"

دفتر ویزای در اردن (امان) همچنین مسئول بررسی پرونده های متقاضیان از عراق و دفتر ویزای در ترکیه (آنکارا) جوابگوی متقاضیان ایرانی خواهد بود.

وقتی که دفتر ویزا در دمشق مجددا باز شود این دفتر مسئول بررسی پرونده ها از سوریه خواهد بود ولی تا زمان باز شدن هر متقاضی که در سوریه زندگی میکند و برای اقامت دائم در کانادا مایل به اقدام است میبایست از لبنان (بیروت) اقدام کند. متقاضیان با ملیت سوری که در خارج از سوریه زندگی میکنند میتوانند در هر دفتر ویزا در سراسر جهان پرونده تشکیل دهند. پرونده های مقیمان سوری به اردن (امان) فرستاده شده است و ادامه بررسی این پرونده ها در آنجا از سر گرفته خواهد شد.

دفتر ویزای دمشق حدود 300 پرونده پناهندگی از ساکنین سوریه دارد که در مرحله پایانی و صدور ویزا صورت میگیرد. این پرونده ها به اردن (امان) منتقل شده است و در مرحله پایانی صدور ویزا قرار دارد. بقیه پرونده های پناهندگی برای افراد مقیم در سوریه به یک مکان امن منتقل شده است و بعد از باز شدن مجدد دفتر ویزای دمشق بررسی خواهند شد. بررسی پرونده های پناهندگی  افراد سوری مقیم خارج از سوریه نیز بعد از باز شدن دفتر ویزای دمشق بررسی خوهد شد.

خبر بسته شدن دفتر ویزای سوریه توسط وزارت امورخارجه وتجارت بین الملل دولت کانادا واقع در مجموعه سوریه صادر شده است.

 

Adsense

حساب کاربری

با حساب کاربری وارد شود

آماده اقدام هستید؟

کافیست با یکی از کارشناسان و مشاوران ما تماس بگیرید

کلیک کنید

ارتباط با ما

10265 Yonge St, Unit 100

RichmondHill, Ontario

L4C 4Y7, Canada

 001.905.370.0160

تهران - سید خندان - خ خیرمندی -پلاک 33 واحد 5 

 2287.8271

تلفن مستقیم به کانادا  
 8280.2168  از تهران
021.8280.2168   از موبایل
   
   
arshaweb.com