مهاجرت دائم به کانادا - برنامه تجاری استان کبک برای سال 2016

اقامت دائم کانادا

مهاجرت به کانادا از روش سرمایه گذاری (استان کبک)

برنامه سرمایه گذاری کبک از۳۰ می ۲۰۱۶ تا ۲۸ فوریه ۲۰۱۷ بازگشایی خواهد شد.  کل ظرفیت اعلام شده برای این دوره  ۱۹۰۰ پرونده  است که تعداد ۱۳۳۰ پرونده برای چین در نظر گرفته شده و ۵۷۰ پرونده از دیگر کشورها پذیرش خواهد شد.

 

پذیرش پرونده براساس ظرفیت معینی که به موسسات مالی داده شد، انجام خواهد شد و موسسه پرسیس با توجه به سهمیه قطعی، پرونده متقاضیان را دریافت و برای ارسال به دفتر مهاجرت کبک آماده خواهد کرد

 

همچنان یکی از ساده ترین و سریعترین راههای مهاجرت به کانادا، همچنان اقدام از طریق روش سرمایه گذاری استان کبک است.

 

شرایط مهاجرت به کبک از طریق سرمایه گذاری کبک:

یک - ارزش دارایی متقاضی (و همسر متقاضی در صورت متاهل بودن) در حال حاضر بالغ بر ۱۶۰۰۰۰۰ دلار کاناداست

دو - حداقل دو سال سابقه مدیریت در پنج سال گذشته – سابقه مدیریت بصورت تمام وقت و یا نیمه وقت و در زمینه کشاورزی، صنعت، تجارت بخشهای خصوصی یا دولتی و سازمانهای بین المللی قابل قبول است. برای اثبات سابقه مدیریت، متقاضی بایستی اثبات کند مسئولیت ها و وظایف مربوط به برنامه ریزی، مدیریت و کنترل مواد اولیه، منابع مالی و انسانی تجارت یا بیزنس مربوطه را به عهده داشته است.

سه – سرمایه گذاری مبلغ ۸۰۰۰۰۰ دلار کانادا با دولت کبک که اصل مبلغ سرمایه گذاری بعد از پنج سال بدون سود به متقاضی مستردد خواهد شد. این امکان نیز وجود دارد که  بر اساس توافق با یکی از موسسات مالی در مقابل مبلغ ۲۲۰ هزار دلار کانادا مبلغ ۸۰۰ هزار دلار را از به صورت وام ۵ ساله به منظور تامین شرط سرمایه گذاری بالا وام گرفت. در صورت گرفتن مبلغ وام از یکی از موسسات بانکی، مبلغ وام ۲۲۰ هزار داری به عنوان سود و کارمزد وام پنج ساله پرداختی محاسبه شده و بازپرداختی به متقاضی صورت نخواهد گرفت.

 شرایط دیگر متقاضی مانند سن، تحصیلات، تجربه، زبان و قابلیت سازگاری در تصمیم گیری افسر مورد بررسی قرارد خواهند گرفت ولی متقاضی برای اقدام از طریق سرمایه گذاری کبک نیازی به دانستن زبان انگلیسی یا فرانسه نخواهد داشت.

 

متقاضی مهاجرت از طریق سرمایه گذاری کبک، پس از دریافت اقامت دائم کانادا و ورود به کانادا هیچ شرطی برای راه اندازی بیزینس یا کار و تجارت در استان ندارد.

 

شرایط برنامه سرمایه گذاری کبک

      حداقل دارایی خالص

متقاضی مهاجرت باید حداقل 1.6 میلیون دلار کانادا دارایی خالص- به تنهایی یا با همسر خود داشته باشد.   

 دارایی ها شامل: ملک، حساب بانکی، صندوق بازنشستگی، بورس و سهام می شود 

      سابقه مدیریتی

متقاضی مهاجرت باید حداقل دوسال، سابقه مدیریتی در پنج سال گذشته را داشته باشد. متقاضی مهاجرت بایستی اثبات کند که حداقل دو کارمند تمام وقت را مدیریت کرده است.

      سرمایه گذاری

متقاضی مهاجرت بایستی قصد اقامت در استان کبک داشته باشد و قراردادی سرمایه گذاری را با یکی از موسسات مالی تایید شده از طرف استان امضا کند. مبلغ سرمایه گذاری هشتصد هزار دلار برای مدت پنچ سال است ولی امکان گرفتن وام برای پرداخت مبلغ سرمایه گذاری از موسسات مالی وجود دارد.

 

Adsense

حساب کاربری

با حساب کاربری وارد شود

آماده اقدام هستید؟

کافیست با یکی از کارشناسان و مشاوران ما تماس بگیرید

کلیک کنید

ارتباط با ما

10265 Yonge St, Unit 100

RichmondHill, Ontario

L4C 4Y7, Canada

 001.905.370.0160

تهران - سید خندان - خ خیرمندی -پلاک 33 واحد 5 

 2287.8271

تلفن مستقیم به کانادا  
 8280.2168  از تهران
021.8280.2168   از موبایل
   
   
arshaweb.com